SMS půjčka - peníze za jednu SMS zprávu

30.03.2014 09:54
Peníze jen za jedinou SMS zprávu - právě to vám umožní novinka v oblasti poskytování krátkodobých finančních úvěrů. SMS půjčka je praktický produkt, díky kterému budete mít možnost půjčit si kdykoliv, a také kdekoliv. Mobilní telefon dnes vlastní každý, takže oproti půjčkám internetovým máte nyní možnost půjčit si i v případě, kdy se nenacházíte například doma, v práci ani jinde v dosahu internetového připojení. Další omezující faktor běžný u rychlých půjček, potřeba internetového připojení, byl tedy odstraněn. Podívejme se blíže na to, co SMS půjčky jsou, jaké nabízejí možnosti, a kdo je poskytuje?

SMS půjčky
Rychlá online půjčka, peníze do 10 minut.

SMS půjčky stále zůstávají krátkodobými finančními úvěry pro spotřebitele od nebankovních subjektů. Pro spotřebitele, to znamená, že i pro vás. A na cokoliv chcete. Mnozí z nás občas bojují s krátkodobým nedostatkem financí, a přitom víme, že výplata má přijít už za chvíli. Většinou je nemožné to vysvětlit vystavovateli faktury, který pevně trvá na stanovenému datu platnosti. Proč byste si tedy nemohli tímto způsobem pomoct, a nevyužili služby poskytovatelů levných a rychlých půjček? Právě mezi tyto půjčky patří i ta mobilní, liší se pouze způsobem podání žádosti. Například u společnosti creditON.cz, která je poskytovatelem SMS půjček za velmi transparentních a výhodných podmínek, můžete získat peníze už za pouhých několik desítek minut od odeslán SMS zprávy z vašeho telefonu. Díky jejich přehledné kalkulačce umístěné na webu si může každý snadno spočítat, kolik jej bude půjčka stát. Mobilní půjčky této společnosti jsou velice populární. Společnost CreditON má dostatek zkušeností na to, aby i vám pomohla překonat horší finanční období. 
 

Cena a doba splatnosti SMS půjčky

Dalším kritériem, kromě jednoduchosti a přehlednosti žádostí je i cena za poskytnutí této půjčky. Jelikož na trhu funguje mnoho poskytovatelů, je nelehkým úkolem uživatelů těchto služeb získat dobrý přehled o cenách a výhodách krátkodobých půjček. Nám se zdá nejspravedlivější ten systém, kdy získáte výši úroku podle toho, jakou sumu jste si půjčili. Zde se dostáváme k další z výhod kvalitního poskytovatele je, že nechá totiž výběr sumy na vás. Když k tomu přidáme i flexibilní dobu splatnosti, můžete si výši sumy nastavit zcela podle vašich potřeb. Při SMS půjčkách zasíláte vámi zvolenou sumu v určitém rozmezí. V případě creditON.cz je to 0 až 4500 Kč, a vy si můžete zvolit libovolnou částku v tomto rozmezí, kterou pak zašlete na uvedené číslo. Také dobu splatnosti vybíráte podle vašeho uvážení, nejvíce však do 30 dní. 
 
Vyplatí se znát tvar této SMS zprávy i v případě, že momentálně žádnou půjčku, ani krátkodobou, nepotřebujete. Nikdo z nás přece neví, kdy se může dostat do situace, ve které bude potřebovat akutně si půjčit peníze. A tehdy bez připojení k internetu zbude jen jediná možnost a to SMS půjčka. Proto přejděte na Credit ON a zapište si tvar SMS zprávy do vašeho mobilního telefonu pro případ potřeby. Pak už bude stačit pouze doplnit výši částky a dobu jejího splácení. Vyhnete se tak ve vypjaté situaci stresu ze zjišťováním možností, jak a kde si půjčit.
 

Online Žádost o Credit ON půjčku