Půjčka Ferratum - nová kompletní recenze

23.04.2014 13:06

Nebankovní společnost Ferratum, která poskytuje půjčky klientům po celém světě, si stále získává množství nových zákazníků, kteří využívají jejích služeb i opakovaně. Půjčky od společnosti Ferratum jsou dostupné pro všechny, kteří potřebují rychle řešit svou momentální finanční situaci.

Jak zažádat o půjčku

Společnost poskytuje výhodné půjčky ve výšce 750 až 9000 Kč. Takovéto půjčky se nazývají rychlé půjčky, a obejdete díky nim většinu byrokracie a papírování. O půjčku můžete požádat i pohodlně online. Tačí vyplnit a odeslat online žádost. Pro zažádání o rychlou půjčku společnosti Ferratum vám postačí mobilní telefon, protože o půjčku lze zažádat i prostřednictvím SMS zprávy.

Na internetových stránkách společnosti Ferratum naleznete přehlednou tabulku s rozpisem půjček a splátek. Velice snadno tak zjistíte, o kolik vám vypůjčenou sumu navýší poplatek za poskytnutí úvěru.

Podmínky získání půjčky od společnosti Ferratum

Tuto půjčku může získat každý občan s trvalým pobytem na území naší republiky, který dosáhl věku 19 let a nepřesáhl věkovou hranici 65 let.

Noví a staří zákazníci Ferrata

Pokud jste stálí zákazníci a opakovaně zažádáte o půjčku, máte peníze okamžitě k dispozici. To noví zákazníci to mají se tádostí o půjčku o něco složitější. Nejdříve si společnost musí ověřit jejich bonitu, a peníze jsou napoprvé zaslány prostřednictvím poštovní poukázky na adresu trvalého bydliště, nejpozději do 4 dní od podání žádosti.

Prodloužení doby splatnosti

Standardní doba splácení půjček je 15, 21 nebo 30 dní, podle volby klienta a jeho schopnosti splácení. Prodloužit si splatnost lze až třikrát, takže celkem si dobu splácení vaší půjčky můžete prodloužit až o 45 dní. Samozřejmě výhodnější je pro klienty uhradit požadovanou sumu a úrok z ní ve stabnoveném čase. Předejdete tak problémům a dalšm finančním nákladům.

 

Výhody půjčky Ferratum

  • Bez nutnosti potvrzení o příjmu
  • Možnost zažádat online nebo SMS zprávou
  • Bez skrytých poplatků ručitele a kontroly registru dlužníků
  • Půjčku můžete využít na cokoliv
  • Možnost 3krát prodloužit dobu splácení
  • Peníze máte k dispozici do 24 hodin

 

Nevýhody půjčky Ferratum

  • Půjčka ohraničená věkem (od 19 do 65 let)
  • Krátká doba splatnosti, která ale lze prodloužit
  • Úroky ve výšce 15% z půjčené částky při každém prodloužení doby splatnosti

 

Závěrečné zhodnocení půjčky Ferratum

Mnoho nebankovních společností nabízí výhodné půjčky. Jednou z těchto společností je i Ferratum, jejíž produkty jsou zajímavé hlavně pro klienty s finančními problémy. V dané situaci pomohou zlepšit finanční situaci, a v případě neschopnosti splácet se lze se společností rozumně dohodnout. Na rozdíl od jiných nebankovních společností nabízí Ferratum klientům možnost prodloužit si dobu splácení.