Nebankovní půjčky online

Sháníte nejlevnější nebankovní půjčku online? Dnes vám představíme finanční produkt rychlá půjčka od společnosti ExtraMoney.cz.

 

Co je to nebankovní půjčka?

Nebankovní půjčka se označuje taková půjčka, která není poskytnuta společností s bankovní licencí. To znamená, že nemá nad sebou tak přísný dohled jako bankovní instituce. Takovou společnost na půjčování peněz si může založit v podstatě každý bez speciální licence.

Jaké jsou výhody nebankovní půjčky?

Lidé či často berou právě nebankovní půjčky, když jsou vedeni v registru dlužníků nebo mají nedostatečný příjem. To jsou kritéria, která jsou pro banku důležitá. U nebankovního subjektu jim často stačí pouze občanský průkaz a půjčí vám od 1 – 150 000Kč. Tyto peníze máte taky k dispozici mnohem rychleji než v případě banky, která si vše zdlouhavě ověřuje a může to trvat i týdny.

Na co je nejlevnější nebankovní půjčka?

Výhodou těchto půjček (také nebankovní úvěr) je, že nejsou omezeny účelem použití. Můžete je tedy použít na cokoliv. Nicméně doporučujeme je využívat především na nečekané výdaje, nikoliv na běžnou spotřebu. Půjčku o maximální výši 250 000 Kč můžete splácet až 72 měsíců.

Kde požádat o nebankovní půjčku online?

Na českém trhu existuje mnoho společností jako zástupce jmenujme ExtraMoney.cz s produktem nejlevnější půjčka. Pro její získání musíte splňovat minimálně tyto požadavky:

  • věk 18 až 67 let
  • jste občanem České republiky
  • máte minimální příjem 8 000 Kč
  • nejste ve zkušební ani výpovědní lhůtě
  • disponujete bankovním účtem
  • vlastníte pevnou linku nebo mobilní telefon