Nebankovní půjčky online

V bankovních registrech dlužníků je v dnešní době takřka každý desátý Čech. Pokud si někteří z nich chtějí půjčit peníze znovu, přestože měli v minulosti se splácením problémy, jsou jejich možnosti značně omezené.

Kvůli tomu, že mají zápis v registru, totiž pro většinu poskytovatelů půjček znamenají značné riziko a nejistotu, že se jim půjčené peníze vrátí.

Řešením pro tyto žadatele o půjčku mohou být různé úvěrové společnosti, které poskytují půjčky bez nahlížení do registrů. I když se může zdát, že takové společnosti najdete jen výjimečně, opak je pravdou. V dnešní době je v Česku nárůst nebankovních společností, které poskytují půjčky i pro dlužníky.

Půjčky z nebankovního sektoru

Nebankovní sektor nabízí spoustu různých půjček bez registru. Některé společnosti si riziko vynahrazují tím, že žádají, aby klienti ručili nemovitostí či jiným majetkem. Je možné ovšem najít i takové společnosti, kteří půjčí finanční prostředky opravdu všem. Mezi takové společnosti můžeme zařadit například finskou firmu Ferratum.

Kolik si můžu půjčit bez registru

Různé nebankovní instituce nabízejí různé typy půjček. U některých společností máte nárok pouze na půjčku v několika tisících, jinde si můžete sjednat klidně i úvěr na auto. Záleží na tom, jaké podmínky dokážete splnit.

Důležité pro nebankovní společnosti je například to, zda můžete doložit pravidelné příjmy, případně v jaké výši jsou. Další pojistka, kterou mohou nebankovní společnosti vyžadovat je to, abyste měli ručitele nebo dali do zástavy vaši nemovitost.

Pokud dokážete splnit podmínky vaší vybrané společnosti, máte už velkou šanci půjčku získat. Sjednání úvěrů z nebankovního sektoru není nic obtížného, stačí vyplnit několik formulářů a počkat, zda vám společnost půjčku schválí. Peníze bývají vyplaceny buď složenkou nebo převodem na účet.