Nebankovní půjčky ihned

Trápíte se nedostatkem finančních prostředků? Chybí vám peníze před výplatou, na splácení dluhů anebo si jen nutně potřebujete koupit něco, na co momentálně nemáte dostatek peněz?

V případě, že nemáte nikoho z blízkých, kdo by vám potřebný obnos půjčil, může být řešením nebankovní půjčka.

Proč nebankovní půjčka?

Nebankovní společnosti nejsou jedinými poskytovateli půjček a úvěrů. Samozřejmě, že si můžete zajít do banky a zažádat si o půjčku. Dokonce si můžete vybrat z nejrůznějších typů půjčky, jako jsou například:

  • spotřebitelské úvěry
  • hypotéky
  • kontokorentní úvěry
  • kreditní karty

Některé z těchto produktů můžete využít k jakýmkoliv účelům, háček je ovšem to, že peníze od banky nezískáte ihned.

Nebankovní společnosti v tomto směru poskytují klientům výhodu. Jejich půjčky jsou snáze získatelné a peníze můžete mít mnohem rychleji. Například pokud si vyberete společnost, která nevyžaduje dokladování mnoha dokumentů, mohou k vám být finanční prostředky odeslány už do 24 hodin.

I zde je ovšem možné čekat na peníze delší dobu. Záleží, jaký typ půjčky si vyberete a k čemu ji chcete využít. Pokud si budete sjednávat nebankovní hypotéku, určitě se schvalovací proces protáhne a nebankovní společnost bude kontrolovat vaši bonitu.

Jedním ze způsobů, jak získat půjčku rychle, je nákup zboží na splátky. Tato forma spíš vypadá jako spotřebitelský úvěr, než jako klasická půjčka, ovšem pokud peníze potřebujete na nákup zboží, není podstatné, jakým způsobem budete dlužit.

V případě, že si potřebujete půjčit peníze k různým účelům, budou pro vás nejvhodnější krátkodobé půjčky. Nebankovní společnosti tyto půjčky ovšem většině klientů napoprvé nabídnou pouze v nízké hodnotě, máte nárok jen na několik tisíc korun.