Nákup na splátky od společnosti Home Credit

Pokud si pamatujete na první společnosti, které nabízely splátkový prodej a ostatní finanční produkty v České republice, jednou z nich byla i společnost Home Credit. Za ty dlouhé roky si vybudovala své dobré jméno mezi početnou konkurencí, a má silnou zákaznickou základnu. Jde o velice oblíbenou nebankovní společnost nejen u nás. Dnes doplnila svoje produkty o půjčku.

Výhody a nevýhody půjčky od Home Credit

  • Garance úroku – při podpisu smlouvy se stanoví doba, označovaná jako fixace, během které se nemění výše úroků. Během ní si můžete být jisti, že se vaše splátky nebudou navyšovat.
  • Mimořádná splátka – výhodou půjček u této společnosti je to, že kdykoliv můžete část svého dluhu bez toho, abyste za to platili nesmyslné poplatky. Tuto mimořádnou splátku můžete provést v jakékoliv výši a kdykoliv, snížíte si tak dlužnou částku. Společnost respektuje vaši momentální schopnost platby. Pokud zvládnete platit více, můžete, a půjčku si alespoň zaplatíte dříve.
  • Vedení úvěrového účtu zadarmo – součástí každé půjčky jsou poplatky. Určují výši roční procentuální míry nákladů. Pokud nebudete muset platit nesmyslné poplatky za vedení úvěrového účtu, zvládnete ušetřit desítky až stovky korun.

Typy půjček od Home Creditu

Manželská půjčka- určena je pro manžele nebo i pro nemanželské páry, které společně žijí v jedné domácnosti. Zvolit si můžete výšit této půjčky, a to v rozmezí od 50 000 do 200 000 Kč. Alespoň jeden partner musí být držitelem některé z klientských karet této společnosti.

Hypopůjčka- i když to z názvu na první pohled nevypadá, je hypopůjčka bezúčelová půjčka, a můžete ji využít, na cokoliv potřebujete. Dobu splácení si lze rozložit na 5- 30 let. Maximální výška je 3 000 000 Kč. Záleží pouze na vašich možnostech splácet.