Mobil půjčka SMS

V dnešní době je velice populární půjčovat si přes mobil, alias mobil půjčka nebo také jinak SMS půjčka.

Mobil půjčka a její výhody

  • půjčku lze získat ve výši od tisíce Kč až do 10 000 Kč
  • není požadováno žádné potvrzení příjmu
  • nepotřebujete ručitele ani jinou formu zástavy
  • žádost o půjčku online z pohodlí domova
  • bez dokládání účelu
  • bez registru
  • splatnost až 30 dní s možností prodloužení
  • od důvěryhodného poskytovatele
  • pevně stanovená částka k zaplacení, žádné poplatky okolo

O mobil půjčce

Spadli jste do nezáviděníhodných finančních potíží a spravila by to i menší finanční injekce v řádu stokorun či několika tisícovek? Potřebujete-li půjčit finance, obraťte se na své blízké. Finanční výpomoc od rodinného příslušníka či dobrého kamaráda je nejlepší a hlavně levnou alternativou. Bohužel ne všichni máme ve svém rodinném kruhu někoho, kdo neváhá poskytnout své peníze a poslední alternativou je tak bankovní nebo nebankovní úvěrový produkt. Usilovat o dlouhodobý úvěr ale trvá velmi dlouho a takový úvěr na rešení krátkodobého finančního nedostatku je rovněž neefektivní. Výhodnější bývá vyhledávaná mobil půjčka, jež byla navržena právě kvůli těmto situacím. Vyřízení bývá opravdu rychlé a nebudete muset doložit žádné zbytečné doklady. Celý proces navíc zařídíte z tepla domova a nebudete muset ztrácet čas čekáním někde v kanceláři.

Co je to mobil půjčka?

Jak už nám říká sám název, mobil půjčka je zvláštní typ půjčky, kterou je možno vyřídit jednoduše přes mobilní telefon nebo i alternativně online. Na rozdíl od dalších druhů úvěrů tak nebudete muset nikam chodit a sjednávat úvěr s pracovníkem nebankovní instituce. Mobil půjčka, nebo také sms půjčka pochází ze Skandinávie a díky své oblíbenosti přišla i do ostatních evropských zemí. Klienti si úvěr zamilovali pro otevřenost a jednoduché podmínky. Suma, kterou si smíte prostřednictvím mobilního telefonu vypůjčit, začíná na několika stovkách. Maximální výše je limitována pěti či deseti tisíci korunami, přičemž napoprvé máte možnost získat poměrnou část. Splatíte-li částku v rámci stanoveného termínu, budete mít možnost požádat o půjčku opětovně a to již bez omezení.

Výhody úvěru přes mobil

Zdaleka největší výhodou mobil půjčky je již zmiňovaná otevřenost. K tomu, abyste dosáhli na požadované finance, vám vám postačí vlastní účet v bance. K realizaci nebudete muset doložit potvrzení o výši mzdy ani ostatní doklady, které nebankovní společnosti s klasickými úvěry většinou potřebují. Důležitou podmínkou je věk 18 let a trvalá adresa v ČR. Mobil půjčka představuje skvělé řešení také pro spotřebitele, kteří jsou evidování v databázi neplatičů a nemají nárok na jiný úvěr. Mohou o ni požádat i nezaměstnaní, ženy na rodičovské dovolené, studenti nebo lidé v penzi. Budete mít radost i jestliže neradi provádíte složité výpočty sumy, kterou musíte uhradit, na základě úroku. Úvěr přes SMS totiž nezatěžuje žádná úroková míra. Nebankovní společnost službu navyšuje neměnným poplatkem a vy díky tomu budete i bez výpočtů vědět, kolik budete muset splatit.

Jak vyřídit mobil půjčku?

Nechcete marnit volné odpoledne sjednáváním úvěru někde v kanceláři či osobně s pracovníkem, jež má transakci na starosti? V tom případě je pro vás mobil půjčka jako dělaná. Smíte o ni zažádat SMS zprávou, přes telefon nebo na webových stránkách nebankovního věřitele, který tuto formu půjčky poskytuje. Žádost bývá zpracována ve velmi krátkém čase a vy se tak bezprostředně po zažádání dozvíte, jestli vám věřitel požadovanou hotovost poskytne, či nikoliv. Pokud jste se rozhodli pro mobil půjčku, vyplňte formulář žádosti uvedený výše na této stránce.

Zdroj: homepujcka.cz