Malá sms půjčka

Chybí vám peníze? Potřebujete půjčit a stačila by vám i menší částka? Pomohlo by vám 10 tisíc korun? Potřebujete peníze rychle, nemůžete doložit svůj příjem nebo se bojíte ověřování v registru dlužníků a neplatičů? Hledáte půjčku bez ručení, aby nebyla na směnku nebo bez zástavy nemovitosti? Pak právě takovou půjčku vám může nabídnout nebankovní společnost Kredia. Je to malá SMS půjčka. Kolik si můžete půjčit a jaké jsou přesně podmínky?

Malá SMS půjčka - parametry

ExtraMoney.cz poskytuje malé SMS půjčky. Ty si můžete vyřídit online nebo prostřednictvím mobilního telefonu a SMS zprávy.

Malá SMS půjčka se poskytuje v minimální výši od 1000 Kč a maximálně to může být až 10.000 Kč. Splatnost si můžete zvolit ze tří různých variant: 15 dní, 22 dní nebo 30 dní. U této půjčky neplatíte úroky. Při splácení půjčené částky budete platit jednorázový poplatek. Výše tohoto poplatku závisí na výši půjčené částky a zvolené době splatnosti.

Pokud si tedy například půjčíte 1000 Kč se splatností do 15-ti dnů, budete společnosti Kredia vracet celkem 1250 Kč. To znamená že RPSN této malé nebankovní půjčky je 22711%. Pokud byste si takto opakovaně půjčovali 1000 Kč po celý rok, na úrocích byste za 12 měsíců zaplatili částku 6083 Kč.

Malá SMS půjčka bez doložení příjmu

Mezi hlavní výhody této půjčky patří především to, že peníze může mít každý. I ten koho v bance (nebo jinde) odmítli kvůli nízkému příjmu. Tato malá SMS půjčka je totiž poskytovaná úplně bez doložení příjmu. Nepotřebujete ani potvrzení od zaměstnavatele, ani není potřeba dokládat příjem výpisem z bankovního účtu, ani nejsou potřeba výplatní pásky. Je to opravdu půjčka úplně bez dokládání příjmů.

Díky tomu si tedy peníze může půjčit i ten, kdo je momentálně nezaměstnaný, na podpoře v nezaměstnanosti. Malá SMS půjčka je určena třeba i pro důchodce nebo pro maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené. Peníze si mohou půjčit i všichni ostatní, kdo mají momentálně hluboko do kapsy a hodila by se jim malá částka na pár dní.

Jak funguje malá SMS půjčka

Při první žádosti o půjčku se musíte nejprve zažádat online na www stránkách ExtraMoney.cz. Pro registraci vám postačí několik osobních údajů. Na základě registrace vám bude zaslán potvrzovací kód. Ten se posílá poštou na vaše bydliště a slouží k ověření vaší adresy. Jakmile ho dostanete a zadáte na www stránkách, může vám být vyplacena první půjčka.

Při další žádosti vám pak stačí jenom odeslat SMS zprávu nebo opět navštívit www stránky ExtraMoney.cz. Půjčovat peníze si můžete opakovaně. Stačí, když zaplatíte jednu půjčku a už hodinu po zaplacení si můžete půjčit znovu. S každou další půjčkou se navíc zvyšuje váš úvěrový limit. Můžete si tedy půjčovat pořád víc a víc peněz.