Malá rychlá půjčka

Rychlé online řešení finanční trablů - tak by se dal jednoduše shrnout následující nebankovní finanční produkt. Poskytne vám sice menší maximální částku, než klasická půjčka, v situaci těsně před výplatou je ale dostatečný.

Stačí vyplnit tento krátký formulář a rychlá SMS půjčka bude ihned odeslána na Váš účet!

Konkrétně žadatel může volit od 1 000 Kč do 10 000 Kč a to s minimálními podmínkami k poskytnutí. Ne registr. Ne plat. Ne ručení. Platí se pouze úroky z vypůjčené částky. Nejsou účtovány naprosto žádné poplatky předem ani není klient nucen volat na drahé telefonní číslo. Sjednání lze realizovat skrz SMSku nebo online žádost o půjčku. Záleží, čemu dáte přednost. Po vybrání vhodné varianty stačí zvolit typ kontaktování, který uznáte za vhodnější. Rychlost je u obou takřka shodná. Délka od odeslání vaší žádosti po opravdové vyřízení se pohybuje do 2 dnů - zde hraje roli, zdali jste si vybrali poslání peněz na bankovní účet. Protože jde jen o půjčku do výplaty je předpokladem, že s následujícím příjmem vše dorovnáte. Je tedy nutno vrátit jednorázově. Bez odkládání splátek a bez prodlužování. Stejně tak není možno poskytnout peníze, máte-li u nás doposud nesplacenou pohledávku. Ve stručnosti se jedná o výborné řešení v krajní nouzi, kdy musíte bez výběru hradit platby nutné pro chod vaší rodiny. A zároveň jste nachystáni nezanechat za sebou dluh a vše dorovnat. Jakmile toto provedete, ihned je zde nachystána další malá rychlá půjčka pro vás.

  • do výplaty - řeší okamžitý nedostatek financí, okamžitě bez čekání
  • ihned vyřízení - ještě dnes vás kontaktujeme, peníze budete mít do 2 dnů
  • malá půjčka - nezastavujete váš dům, neručíte svým majetkem
  • online vyřízení - vše lze zařídit přes internet, nedostavujete se na pobočku
  • rychlé jednání - po odeslání žádosti vás v rámci minut kontaktujeme
  • bez příjmu - není nutné mít stálý plat, nedokládáte dokumenty, neověřuje se
  • seriózní - neplatí se za sjednání ani za vedení účtu, pouze úroky
  • do dvou dnů - máte hotovost na ruce nebo na účtě v bance
  • jednorázová splátka - splácí se jednorázově, jen jednou

 

Malá rychlá půjčka do výplaty

Co vám nabízí půjčka do výplaty

S tímto druhem nebankovního úvěru máte možnost dosáhnout na finanční obnosy ve výši 1000 Kč až 10000 Kč. Úroková sazba za tuto půjčku je velmi pohyblivá a vždy se odvíjí od výše závazku, délce splatnosti a osobním posouzením žadatele. Zpravidla se pohybuje od 27,8% p.a. do 32,14% p.a. Při posuzování tohoto parametru je nutno být obezřetný. U řešení do výplaty se jedná o malé obnosy splatné do jednoho měsíce. Proto je RPSN chápat v celém poli jeho působnosti. Žádost lze odeslat dvěma způsoby. Buď online formulářem nebo SMS zprávou. Peníze jsou zasílány na váš osobní účet. Doba vyřízení se pohybuje okolo 2 dnů.

Jak žádat o peníze do výplaty

Jako první si je zde třeba vybrat ten typ, který reflektuje požadovanou výši. Pokud shledáte jako vhodné řešení více našich typů, porovnejte RPSN. Případně celý výběr můžete nechat až na konzultaci s obchodním zástupcem. Následně je třeba vyplnit jednoduchý formulář a odeslat jej. Případně poslat SMS zprávu na telefonní číslo uvedené u typu ve formátu PUJC JMENO CASTKA. Ať již si vyberete formulář nebo zprávu, obratem budete kontaktováni na vaše telefonní číslo. Zástupce si potvrdí vaši žádost a nabízí se i možnost finanční konzultace a provedením všech nabízených možností. Je nutno i ověřit, že splňujete podmínky pro poskytnutí.

Podmínky poskytnutí malé rychlé půjčky

Zákonem jsou dány dvě podmínky. Věk nad osmnáct let a právní způsobilost. Tento typ nebankovního úvěru zároveň vyžaduje, abyste byli občany České republiky. Záznam v registrech není překážkou. Zároveň pro urychlení celé transakce nedokládáte příjem výplatní páskou ani dodáním daňového přiznání. Žádané peníze jsou posílány na osobní bankovní účet. Tj. bankovním převodem. Délka a doba trvání záleží podle toho, u koho jej máte zřízený. V případě ČSOB, mBank, AXA, RB, KB a Air bank je transakce provedena okamžitě. Pokud využíváte jiného poskytovatele, podle zkušeností budete mít peníze následující den ráno okolo 9:00.

Peníze je nutno samozřejmě i vrátit. Protože se jedná o malé rychlé online půjčky, je dohodnuto jednorázové uhrazení závazku. Měli byste tedy být schopni svým následujícím příjmem být schopni veškeré peníze vrátit. To lze realizovat zpětným bankovním příkazem, donesením složenky na libovolnou pobočku České pošty nebo přímým vkladem peněz na pobočce. Maximální délka poskytnutí financí je stanovena na 31 dnů. Není možno prodloužení ani odložení.

Proč vyšší RPSN než u jiných úvěrů

Jedná se o rychlou a malou částku, která je poskytována maximálně na jeden měsíc. Roční percentuelní sazba nákladů je uváděna na dobu 12 měsíců. Jenže vy splácíte jen jeden měsíc (jednorázově). Uvedená procenta je tedy nutno brát jako jednu dvanáctinu. Ne jako celkový údaj.

Potřebujete-li peníze co nejdříve, podejte svoji žádost co nejdříve. Ideálně ještě dnes. Doba vyřízení podle zkušeností nikdy nepřesáhne dva dny.