Kterou SMS půjčku si vybrat - creditON nebo Moment půjčku?

Pokud jste při hledání vhodných SMS půjček natrefili i na tyto dvě půjčky do různých poskytovatelů, a ptáte se, která je výhodnější, a proč. Každému vyhovuje něco jiného, ale existují určitá kritéria pro definování toho, zda vám bude více vyhovovat Momentpůjčka nebo creditON. V článku zhodnotíme poskytované služby a zaměříme se i na cenu. Ta většinu klientů využívajících právě SMS půjčky zajímá nejvíce.

Zákaznický servis

Podívejme se blíže na zákaznický servis a poradenství na stránkách těchto společností. Telefonní čísla najdeme na obou stránkách. Momentpůjčka však uvádí, že číslo nefunguje o víkendech. To může být pro některé klienty problém. Rychlou půjčku přece můžete potřebovat kterýkoliv den, i o víkendech. Na druhé straně, creditON neuvádí, zda je dostupný o víkendu. Výhodou u obou poskytovatelů je skype a email. Podle těchto kritérií tedy nemáme jasného vítěze.

Cena půjčky a stanovení přesné částky

Cena půjčky je velmi podstatná věc. U Moment půjčky najdeme fixní částky půjček a výběr jen ze čtyř datumů splatnosti. Oproti tomu má klient v CreditON k dispozici prakticky 31 datumů splatnosti, takže si může sám zvolit konkrétní den, kdy vrátí půjčené peníze. Takový systém je velmi výhodný v těch situacích, kdy víte, že peníze budete mít již za několik dní k dispozici a potřebujete překlenout jen krátké období finanční krize. CreditOn navíc nabízí i stanovení přesné sumy, takže pokud potřebujeme půjčku s přesností na koruny, bude nám to umožněno. Pokud si zvolíme u obou společností podobné sumy a data splatností, dostaneme přibližně stejné sumy, jen s malými odchylkami. Ovšem možnost půjčit si přesnou sumu peněz pomocí SMS půjčky je při jejím výběru rozhodující.

Rychlá půjčka od CreditON je lepší

V tomto porovnání tedy vychází lépe CreditON půjčka, a to především z toho důvodu, že proces vyřízení půjčky přes SMS zprávu je jednoduchý a velmi přesný. Vynikající je i flexibilní suma splatnosti, což Momentpůjčka neposkytuje. Proto, pokud máte zájem o rychlou SMS půjčku, obraťte se na profesionály v www.credit one.cz. Zde vám ochotně poradí ohledně různých půjček a dalších finančních služeb, a poskytnou výhodné ceny spolu s dobrým zákaznickým servisem.