Kredia půjčka

Kredia SMS půjčka - o kolik peněz si mohu zažádat

Kredia SMS půjčka patří mezi takzvané malé půjčky, které slouží především k překlenutí akutního nedostatku finančních prostředků. Typicky se jedná o situace, kdy člověku zbývá pár dní do výplaty a na stole se mu hromadí složenky, které je potřeba ihned zaplatit, ovšem nemá na ně před výplatou peníze. Právě Kredia SMS půjčka umožňuje získat menší obnos peněz, a to rychle a bez zbytečně zdlouhavých procedur. Stačí si o ni zažádat online.

SMS Kredia půjčka může být poskytnuta až ve výši 4.000 Kč. Platí zde ale striktní pravidla, která omezují limit pro výši půjčky při prvních žádostech. To je vytvořeno proto, aby si společnost, která tyto půjčky poskytuje, nejprve prověřila, že klient je opravdu spolehlivý a důvěryhodný.

 

U první půjčky je limit 1.000 Kč

Pokud se podíváme na ona pravidla, pak platí, že u první Kredia SMS půjčky mohou osoby žádat pouze o finanční prostředky do výše 1.000 Kč. Tato půjčka pak musí být splacena nejpozději do 15 dní od schválení. Jakmile však nový klient první půjčku splatí řádně a včas, může si kdykoliv znovu zažádat o peníze. Druhá půjčka je mu pak již poskytnuta až do výše 2.000 Kč. Při každé další žádosti pak výše půjčky může narůstat o dalších 1.000 Kč, stropem pro Kredia SMS půjčku je limit 4.000 Kč. Pravidelní klienti si tak mohou krátkodobě půjčit 4.000 Kč vždy, když je předchozí půjčka splacena. Peníze jsou ve všech případech poukazovány na klientův bankovní účet, vlastnictví osobního bankovního účtu je tak pro získání Kredia SMS půjčky nezbytné.

 

Rychlé vyřešení nedostatku peněz

Do finanční tísně před výplatou se dostává poměrně hodně lidí. Ne každý však ví, že právě SMS půjčky mu mohou pomoci s překonáním finančních trablů. Přitom žádost o Kredia SMS půjčku se dá podat ihned, stačí mít připojení k internetu. Během několika málo minut pak víte, zda vám půjčka bude poskytnuta či nikoliv. V případě kladného přijetí žádosti jsou pak peníze promptně zaslány na váš účet.