Krátkodobé půjčky

Do stavu, kdy člověk potřebuje více peněz, než má, se může dostat každý. Někdy je ale problém na rychlo sehnat příslušný obnos a Oslíčka z pohádky o Obuškovi asi doma nikdo nemá. V tom případě si ale nemusíte zoufat, protože i na tohle trh myslel a vyřešil to krátkodobými, nebankovními půjčkami. Tu si samozřejmě můžete zařídit tak, že požádáte o peníze své přátelé či známé. Proč ale riskovat přátelství, když jsou tu společnosti, které se nabízením takovýchto krátkodobých půjček zabývají a přeochotně vám peníze půjčí? Taková krátkodobá půjčka se k vám může dostat od společnosti Credition.

Stačí vyplnit tento krátký formulář a rychlá SMS půjčka bude ihned odeslána na Váš účet!

Krátkodobá půjčka CreditON.cz

Jde o nebankovní půjčku, jejíž vyřízení nevyžaduje žádné zdlouhavé obcházení kanceláří, ani podepisování papírů. Úplně stačí, když vyplníte jednoduchý registrační formulář na internetu a budete – li mít hluboko do kapsy a nutnou potřebu utrácet, jednoduše pošlete esemesku. Této službě se říká SMS půjčka; vyřízení funguje napůl automaticky, kdy systém vaši sms žádost v rychlosti posoudí a prakticky obratem vám dá vědět, jestli zda dostanete.

Pokud vám Credition půjčku schválí, měli byste ji mít na účtu do půl hodiny a pak vám běží několikadenní, nejvýše třicetidenní lhůta, ve které musíte peníze vrátit. Společnost Credition ale samozřejmě počítá s tím, že se můžete dostat do situace, kdy zkrátka nebudete mít z čeho – v tom případě je kontaktujete a domluvíte si odklad. Ten samozřejmě dostanete s příslušným poplatkem. Na druhou stranu, splatíte – li půjčku včas a tak, jak máte, může se k vám další nebankovní půjčka dostat se slevou, která začíná na deseti procentech.