Krátkodobé půjčky před výplatou

Jednu z těchto nejoblíbenějších půjček poskytujenapříklad finská firma Ferratum, tato společnost nabízí půjčky přes sms. A nově i pro Čechy, tyto půjčky nemají žádné složité vyřizování. Stačí prostě poslat smsku a domluvit se na částce a na místě předání. Tato půjčka je velmi jednoduchá, protože nejste prověřovaní přes žádný registr. Ale také nedostanete velkou částku peněz a rozhodně ne na dobu delší než 15 dní.

Takto sepsanou půjčku která se většinou půjčuje na směnku, nemusíte nijak dokládat ani pracovní smlouvu. Hlavní je mít občanský průkaz a nejlépe ještě jeden průkaz totožnosti, třeba řidičák. Peníze vám jsou poslány na účet nebo je také můžete dostat přímo do ruky. Variantu předání peněz si sami zvolíte. Půjčka je běžně vyřízena velmi rychle, a je ihned taky řečeno kolik peněz budete platit na konci.

U této půjčky nebudete mít žádné skryté poplatky. Tento způsob půjček je jeden z nejjednodušších a také jeden z nejrychlejších. U této půjčky se nemusíte ničeho bát a je velmi rychle vyřízená.