Krátkodobé půjčky na účet do 3000 jsou půjčky poskytované na krátkodou dobu ve výši 3000 Kč. Řekneme si více informací o tomto druhu půjček.

Co jsou krátkodobé půjčky na účet do 3000?

Krátkodobé půjčky na účet do 3000 jsou často poskytované jako půjčky před výplatou. Tedy je to myšleno tak, že vám třeba dojdou peníze ještě před další výplatou a tak by jste si vzaly takovou půjčku a splatily jí pak z došlé výplaty. Proto má také také půjčka krátkou splatnost a musí se tedy zase pak rychle vrátit.

Malinké půjčky

Krátkodobé půjčky na účet do 3000 patří mezi malinké půjčky. Nejsou takto poskytovány žádné horentní sumy. Většinou takto nebankovní společnosti nabízejí svoje půjčky ve výších 250 Kč, 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč, 3000 Kč. Jak vidíte, jsou to malé půjčky, ale některým lidem dokážou před výplatou pomoci i takto malá částka.

Bez náhladu do registru dlužnků

Tyto půjčky jsou většinou poskytovány bez toho aniž by bylo nahlíženo do registr dlužníků. Registr dlužníků je něco kam se dostanou lidé, kteří měly problémy se splácením. A pak jim nechtějí nikde půjčit. Tyto malé půjčky jsou často poskytované nebankovním sektorem, bez toho aniž by se snažily prověřovat registr dlužníků.

Bez poplatku předem

Nikdy by jste neměly platit u těchto půjček žádné poplatky předem. Najdou se totiž společnosti, které prostě vyberou poplatky předem. Ale se stejně žádné půjčky nedočkají, pouze přijdou o další peníze. Takže by jste u žádné půjčky neměly nikdy platit žádný poplatek předem.

Podmínky

Roční úroky bývají vysoké, úvěrová smlouva nebývá také výhodné. Přesto je stále strašně moc lidí, kteří si takové půjčky berou. Je to až s podivem. Na takové malé půjčky se vám určitě více vyplatí, raději si pořídi nějakou kreditku kartu.