Home Credit půjčka

Home Credit půjčka

Společnost Home Credit nabízí nebankovní půjčku, která se díky svým výhodným a transparentním podmínkám, flexibilitě, snadné dostupnosti a rychlosti řadí již dlouhou dobu mezi nejvyhledávanější a nejlépe hodnocené půjčky ve své kategorii.

Jde o velmi kvalitní a poctivý produkt, který se může stát ideální volbou pro financování vašich potřeb – a to jakýchkoli, jelikož se jedná o půjčku neúčelovou. A kolik můžete získat? Home Credit půjčka nabízí 10 000 až 150 000,- Kč a splatnost úvěru je od 12 do 84 měsíců, což umožňuje platit i velmi nízké měsíční splátky a minimálně zatěžovat vlastní rozpočet.

Home Credit půjčka je osvobozena od poplatků za vyřízení a také ji můžete kdykoli předčasně splatit bez penalizace a úroky hradíte jen do momentu předčasného splacení.

Další věc, která vás jistě zaujme, je fakt, že k získání půjčky Home Credit nepotřebujete ručitele ani žádné jiné zajištění – a týká se to i nejvyšších obnosů.

Půjčku můžete kompletně vyřídit z pohodlí domova. Pokud vyplníte nezávazný dotazník přímo na těchto stránkách, budete kontaktováni pracovníkem poskytovatele, který vás provede podáním žádosti a vše vám podrobně vysvětlí.

Proč půjčku od Home Credit?

Home Credit půjčka je především zárukou kvality a poctivosti, což jsou faktory, které jsou u úvěru nesmírně důležité. Budete mít jistotu, že nezaplatíte nic navíc a že jste v dobrých rukou. Tato společnost přistupuje k žádostem zákazníků velmi individuálně, takže si můžete do značné míry upravit svou půjčku podle vlastních představ. Vyřízení je přitom velmi rychlé a uskutečnitelné z domova, nemusíte vůbec nikam chodit. Žádost si můžete podat online prostřednictvím těchto stránek, kde se nachází nezávazný formulář.

Můžete očekávat naprostou transparentnost a velmi dobré podmínky, kterým byste sotva na našem trhu hledali konkurenci. Neúčelová půjčka nabízí částky od 10 000 do 150 000,-Kč a tyto peníze můžete získat zcela bez zajištění, tedy bez ručitele, a navíc na cokoli! Dobu splácení si zvolíte sami podle potřeby, a to v rozmezí 12 až 84 měsíců (vždy po 12 měsících).

Home Credit půjčka a její výhody

  • Možnost sjednání online, žádné chození na pobočku
  • Rychlé a snadné vyřízení s pouhými dvěma doklady totožnosti
  • Půjčky až do 150 000,-Kč na cokoli!
  • Nebudete potřebovat ručitele!
  • Vyřízení půjčky i její předčasné splacení je zcela zdarma.
  • V průběhu splácení je možné změnit výši splátek.
  • Půjčku je možné do 1 měsíce od vyřízení zcela zrušit.
  • Úvěr je možné si výhodně pojistit proti neschopnosti splácet.
  • Flexibilita a velmi individuální přístup ke každému klientovi
  • Korektnost a poctivost renomované společnosti

Home Credit, a. s.

Společnost Home Credit je snad nejznámějším nebankovním poskytovatelem půjček u nás. Její produkty se vyznačují vysokou mírou flexibility, individuálním přístupem k řešení žádostí a také transparentností a korektností.

Půjčka Home Credit

Home Credit se chybně píše také jako: Houm Credit, Hom Credit, Home Kredit, Home Kredit, Houmkredit a Hom Kredit.