Finské půjčky

Co je to finská půjčka a nač ji lze využít

V posledních letech se na trhu s půjčkami objevila novinka, která se označuje jako finská půjčka. Co je to finská půjčka a kdy je možné o ni žádat? To se dozvíte v následujícím článku.

Finská půjčka, někdy také označovaná jako SMS půjčka, je krátkodobou neúčelovou půjčkou. Oba její názvy mají své opodstatnění. Finská se tato půjčka jmenuje proto, že byla na prvně poskytována právě ve Finsku. V severských zemích je obliba tato půjčka mimořádně velká, její popularita ale velmi rychle roste i v tuzemsku. A SMS půjčka? I zde je důvod zřejmý. Při jejím vyřízení lze obvykle použít jen internet a mobilní telefon, kterým se odesílají SMS zprávy.

 

Jak získat finskou půjčku

Registrace

Jak získat půjčku online? Je to velmi jednoduché. Pro žádost můžete využít například Půjčkomat. Zde vyplníte jednoduchý online formulář. To vám zabere maximálně několik minut. Součástí registrace je poplatek, ten má však pouze symbolický charakter, činí totiž pouhou 1 Kč a je určen spíše pro potvrzení toho, že máte platný bankovní účet, na který vám budou peníze po schválení půjčky online zaslány.

Žádost o půjčku

Po provedení registraci již můžete rovnou přistoupit k žádosti. Navolíte si výši částky, o níž máte zájem a stanovíte si termín splatnosti. Poté odešlete žádost o půjčku. Jakmile bude půjčka schválena, což potrvá opět jen několik minut, budou vám během chvilky odeslány peníze na váš účet. Je to velmi jednoduché, rychlé a pro vás i maximálně pohodlné. Není vyžadován žádný osobní kontakt, vše se vyřizuje pouze po internetu a prostřednictvím telefonu.

Abyste měli větší přehled o tom, jaké jsou možnosti finských půjček, doporučuji použít srovnávač půjček, který vám na základě vašich nároků zjistí, jaké nebankovní půjčky online jsou pro vás nejvýhodnější.

 

Využití peněz z finské půjčky

Finská půjčka, jak již bylo zmíněno, je neúčelová. To znamená, že peníze z ní můžete využít opravdu na cokoliv - na nákup nového spotřebiče do domácnosti, na dovolenou či třeba na zaplacení složenek, které již nutně potřebujete vyřídit, abyste se nedostali do potíží.
Finská půjčka na Půjčkomatu má i svůj věrnostní program pro stále klienty, díky němuž je tato půjčka online ještě výhodnější, neboť si budete moci postupně půjčovat více peněz a zároveň budete mít nižší poplatky.