Ferratum

SMS půjčka Ferratum

Společnost Ferratum je jednou z prvních společností, které na český trh přinesly produkt zvaný SMS půjčky. Jedná se o speciální druh půjček, které umožňují získat menší finanční obnos na pár dní či týdnů. SMS půjčka Ferratum je krátkodobou půjčkou, která je určena pro široký okruh zájemců. O půjčku si může zažádat každá osoba, která potřebuje peníze. Není zde třeba dokládat žádné potvrzení o příjmech, žádost o půjčku Ferratum je možné posílat formou SMS zprávy, využít lze také jednoduchého online formuláře, v němž žadatel vyplní jen základní údaje o své osobě, kontaktní údaje a výši půjčky, o níž má zájem.

Stačí vyplnit tento krátký formulář a rychlá SMS půjčka bude ihned odeslána na Váš účet!

 

Základní vlastnosti Ferratum půjčky

Ferratum půjčka je naprosto transparentní. Klient přesně ví, kolik bude za půjčku platit. Poplatky jsou stanovené v pevné výši, záleží zde na konkrétní výši půjčky a době splatnosti. Žadatelé si na tuto SMS půjčku mohou půjčit od 500 Kč do 10.000 Kč, vyšší částky jsou však určeny pouze pro stálé klienty. Noví klienti, kteří o tuto půjčku žádají poprvé, mají maximální limit stanovený do výše 3.000 Kč.

Výhody Ferratum půjčky

Výhodou SMS půjčky Ferratum je její rychlost a snadná dostupnost. Klient může mít požadovanou půjčku schválenou během několika málo minut, finanční obnos, který mu bude schválen, mu přijde prostřednictvím poštovní složenky. Poštovní složenkou následně probíhá také splácení Ferratum půjčky. Splatnost půjčky je 15 nebo 30 dní, tyto základní lhůty lze v případě potřeby prodloužit. Společnost Ferratum nyní také umožňuje i jednodušší způsob výplaty peněz, a to na bankovní účet. Tato služba je určena pro stálé a ověřené klienty.
SMS půjčka Ferratum je v posledních měsících velmi žádaná. Jedná se o mimořádně přehlednou a dostupnou půjčku, která může pomoci lidem překonat krátkodobé finanční potíže. Ideálně se tato půjčka hodí před výplatou, kdy člověk potřebuje překlenout pár dní, které mu zbývají do získání peněz od svého zaměstnavatele. Ferratum půjčka online žádost je tu i pro Vás.