Ferratum půjčka

 

Ferratum půjčka online je určena těm, kterým vždy pár dní před výplatou část financí schází. Nejedná se o žádnou horentní sumu. Pouze o pár stovek či nějakou tu tisícovku. Proto tato nebankovní půjčka napomáhá překlenout krátké období, než dorazí peníze na váš účet. Tato skandinávská společnost si však pečlivě prověří každého, kdo u ní o půjčku zažádá. Pokud máte záznam v registru dlužníků, peníze rozhodně nedostanete. Také to, jakou bude mít vaše Ferratum půjčka SMS výši, nezáleží jen na vás.

Ferratum SMS půjčka a podmínky jejího získání

Aby vám Ferratum půjčka byla přiklepnuta, musíte být opravdu spolehlivými klienty. I když se jedná o nebankovní půjčku, společnost si potrpí na férové jednání a jasná pravidla. Zažádat můžete o půjčku ve výši 500 korun až do 5 tisíc. Avšak má to háček. První půjčka od této společnosti nesmí být vyšší než tisíc korun. Teprve až ji v pořádku splatíte, můžete zažádat o částku vyšší. O pět tisíc korun ale až při třetí žádosti, pokud jste už předchozí dvě půjčky řádně splatili. Vyřízení je zcela snadné. Stačí vyplnit online formulář, a pokud budou všechny údaje v pořádku, bude vám sms půjčka online přiklepnuta. Do dvou dnů budete mít peníze v ruce. Pak máte 15 dní na to, abyste ji v pořádku splatili.

Ferratum sms půjčka online a poplatky

Tato finská půjčka se může prokázat tím, že neskrývá žádné skryté poplatky. Klient přesně ví, kolik za půjčenou částku zaplatí navíc. Cena není zrovna nízká, ale zároveň víte, že to nebude ani o korunu navíc. Společnost Ferratum je opravdu korektní nebankovní společností. Což v této oblasti není vůbec pravidlem. Co se týče poplatků, vězte, že z každých 1000 korun zaplatíte 250 korun navíc. Tzn., že při první půjčce na 500 korun, zaplatíte při splácení 125 korun navíc. Pokud si půjčíte 5 tisíc, pak přeplatíte svou pohledávku o 1 250 korun. Nejsou to malé částky, to jistě ne, ale za korektní chování si člověk rád připlatí. Přesně víte, co vás čeká. Žádné další skryté poplatky se zázračně po vyřízení neobjeví. Proto je sms půjčka online od společnosti Ferratum tak oblíbená.

Proč Ferratum sms půjčka online

Tato půjčka před výplatou vám bude pomocníkem pokaždé, když vám bude nějaká ta koruna scházet. A v dnešní době občas poschází každému. Důležité je, abyste byli schopni včas splácet, protože v případě jakýchkoli problémů pro vás bude Ferratum půjčka zapovězena. Pokud byste nebyli schopni svou pohledávku splatit během 15 dnů, je možné si zažádat o prodloužení.

Ferratum – SMS půjčka před výplatou

Hledáte malou půjčku, kterou splatíte za pár týdnů a je možné ji získat během několika dní nebo dokonce desítek hodin? Pak jste možná narazili na nebankovní společnost nabízející finské půjčky a tou je firma Ferratum Czech.

SMS půjčka od Ferratum patří mezi velmi často využívané úvěrové produkty, který využívají například ti, kterým chybí peníze před výplatou a potřebují zaplatit svoje složenky a účty. Ferratum půjčky ovšem mohou získat i lidé bez zaměstnání, jako jsou studenti, důchodci, matky na MD apod.

Výše úvěru a parametry půjčky Ferratum

Ferratum nabízí finské půjčky až do výše 10 000 Kč. Tuto částku můžete získat ale až při opakované půjčce. Noví klienti musí projít ověřovacím procesem a postupně se jim cílová částka každou další žádostí navyšuje. Při první žádosti si tak můžete půjčit maximálně 3000 Kč.

Výhodou u Ferratum SMS půjček je to, že vám při první půjčce nabídnou úvěr zdarma – tedy bez navýšení a úrokových sazeb. Půjčit si tak můžete až 2000 Kč bezúročně.

Jedním z parametrů finské půjčky je krátká doba splatnosti. U Ferratum si můžete nově zvolit počet dnů libovolně. Maximální délka období splatnosti však nesmí přesáhnout 45 dní.

Podmínky pro schválení online žádosti

U Ferratum si žádá o půjčky opravdu velmi mnoho lidí. Ne každý ovšem úvěr může dostat. I když nejsou požadavky úvěrové společnosti Ferratum příliš vysoké, existují.

  • Občanský průkaz
  • Bankovní účet
  • Věk 20 – 75 let
  • Žádné dluhy u Ferratum

Rychlost převodu peněz

Jednou z dalších vlastností finské půjčky je také to, že jsou extra rychlé a zajistí tak klientům finanční prostředky během několika hodin. Ani u Feratum to není jinak. Noví klienti, kteří dostanou peníze složenkou mají první půjčku během 2 – 3 dnů (max. do 4 pracovních dnů).

Jakmile však dojde k prověření klienta a je možné si nechat peníze převést na bankovní účet (už při druhé půjčce), můžete mít peníze ještě v den žádosti o úvěr.

Jak splatit půjčku Feratum

Ferratum půjčka do výplaty má splácení rychlé a snadné, stačí provést klasickou platbu převodem na účet. Výhodou je to, že splátka je jenom jedna, zahrnuje jak půjčenou částku tak i poplatek jako úrok.
Ferratum vám pošle všechny nutné podklady k platbě jakmile vám pošle i peníze z půjčky, vše tedy budete mít včas u sebe. Do určené doby splatnosti pak musíte finanční prostředky vrátit. Nezapomeňte uvést správný variabilní symbol pro identifikaci vaší splátky.

Co dlužníci u Ferrata?

Ferratum a jejich dlužníci jsou častou otázkou mnoha klientů. Budu si moci znovu o půjčku zažádat, pokud budu mít se splácením problémy a půjčku budu splácet pozdě nebo vůbec? Můžu úvěr znovu získat?

Odpověď zní většinou ne. Ferratum si vybírá jen klienty, kteří nejsou problematičtí a kteří svoje dluhy splácí včas. Dlužníci tak mají u Ferratum většinou půjčky zamítnuté.

Prodloužení splátky

V případě, že se dostáváte do situace, kdy nemůžete dluh včas splatit je tu pro vás ovšem jedna záchranná možnost. Tou je totiž služba prodloužení doby splatnosti, kterou Ferratum nabízí. Za poplatek si klienti mohou posunout dobu splatnosti o týden či dva. Je však nutné poplatek za prodloužení včas zaplatit.