Feratum sms půjčka

V případě, že si potřebujete půjčit peníze na kratší dobu si dnes můžete sjednat úvěr i u některé nebankovní společnosti. Mnoho z nich totiž půjčuje solidně, bezpečně a často i výhodněji než v případě, že byste si peníze půjčili z banky.

Jednou z firem, u které si můžete vzít menší půjčku je Ferratum Czech, firma, která u nás působí jako pobočka úvěrové společnosti Ferratum ze Skandinávie.

Půjčka Ferratum je menší úvěr pro ty, kteří si potřebují půjčit pár tisíc korun na dobu od jednoho týdne až do 40 dní. Právě kvůli těmto vlastnostem je využívaná především lidmi, kteří nemají dostatek finančních prostředků před výplatou a potřebují si takto půjčit.

Dalšími skupinami klientů, kteří mohou využívat Ferratum půjčky jsou například studenti, osvč, senioři anebo maminky na mateřské dovolené. Díky tomu, že u této nebankovní společnosti nemusíte dokládat výši příjmů si můžete půjčit i v problematické finanční situaci.

Sjednání Feratum půjčky

SMS půjčku od společnosti Ferratum můžete získat velmi rychle a snadno díky tomu, že při sjednání není potřeba navštěvovat žádnou pobočku. Nemusíte si tak hlídat otvírací dobu a řešit cestování na firmu, žádost si totiž můžete podat přes internet kdykoliv během dne.

Stačí vyplnit několik základních informací a odeslat žádost této firmě. Při registraci nepotřebujete platit žádné ověřovací poplatky předem a to ani 1 kč.

Po schválení půjčky vás bude tato firma kontaktovat a dohodnete se na všech detailech. Velmi rychle poté vám budou odeslány peníze. Při první půjčce se peníze posílají poštovní poukázkou, při dalších úvěrech je možné si je nechat převést na vaše bankovní konto, což je o něco rychlejší.

SMS půjčka od Ferratum je dostupná ve výši od 1000 až do 10 000 Kč. Poprvé si můžete půjčit až 3000 Kč, noví klienti mají první půjčku až do 2000 Kč zdarma.