CreditON půjčka

Vyplňte tento krátký formulář a Credit ON půjčka bude ihned odeslána na Váš účet!

Půjčky ihned
Rychlá online půjčka, peníze do 10 minut na Vašem účtě!

CreditON

Společnost Crediton je spolehlivá nebankovní finanční společnost, která poskytuje rychlé SMS půjčky a půjčky před výplatou ihned.

SMS půjčka creditON

SMS půjčka creditON je krátkodobou půjčkou, kdy osoby mohou získat finanční hotovost ve výši od 500 Kč do 12.000 Kč. Základní doba splatnosti je maximálně 40 dní, zaplacení je však možné prodloužit, v tom případě pak klient zaplatí za půjčku o 15% více.

SMS půjčky
Rychlá online půjčka, peníze do 10 minut.

 

Způsob sjednání crediton půjčky

Sjednání SMS půjčky creditON je maximálně pohodlné a rychlé. V případě, že o tuto půjčku žádáte poprvé, je nutné nejprve vyplnit jednoduchý přihlašovací formulář. K registraci je potřeba převést na účet společnosti registrační poplatek ve výši 1 Kč. Jakmile společnost tento registrační poplatek obdrží, bude vám zaslána emailová zpráva a také SMS zpráva, jež budou obsahovat údaje, které vás opravňují k autorizaci vašeho profilu na webu creditON. Poté již můžete přistoupit k samotnému sjednání SMS půjčky. Při žádosti si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Ihned po přijetí žádosti budete informováni o tom, zda vám půjčka byla poskytnuta či nikoliv. V případě kladného přijetí žádosti vám budou následně poslány peníze na osobní bankovní účet, a to do 30 minut. Peníze díky SMS půjčce creditON tak můžete ještě téhož dne k dispozici.

 

Výhody SMS půjčky creditON

Vzhledem k tomu, že se jedná o krátkodobou půjčku, jejímž cílem je uspokojit klienty co nejrychleji, není zde vyžadován žádný ručitel, pro sjednání půjčky navíc nemusíte nikam chodit, vše lze vyřídit z domova. K získání půjčky nejsou potřeba žádné doklady, postačí vám mobilní telefon a vlastnictví bankovního účtu. SMS půjčka CreditON patří mezi nejrychlejší a nejsnadnější způsoby získání peněz.

Crediton půjčka

Rychlé SMS půjčky se staly skoro hitem poslední doby. I přesto, že nebankovní sektor nepatří mezi nejbezpečnější místo, kde hledat někoho, kdo vám půjčí, jsou SMS půjčky výjimkou, kde není riziko podvodu tak vysoké.

Stačí se obrátit na ověřenou společnost, která je solidní a půjčuje bez podvodů. Jednou z takových firem je například Crediton, který u nás působí už více než rok.

Crediton půjčka – recenze, diskuze, podvod

Tato nebankovní společnost je pouze pobočka lotyšské úvěrové společnosti, takže nejde o typickou českou společnost. Stejně tak ovšem fungují další konkurenti jako Ferratum, Zaplo anebo Netcredit.
Podívejme se tedy na Crediton půjčku detailně a projděme si kompletně všechny parametry.

První půjčka od Creditonu

Jestliže si chcete u Crediton půjčit poprvé, je možné si podat žádost o částku v maximální hodnotě 4000 Kč. Můžete si samozřejmě půjčit i méně, částka je libovolná a závisí jen na vašem rozhodnutí. Myslete tedy na to, že za každou korunu navíc budete platit úroky, takže si nepůjčujte zbytečně více, než je potřeba.

Při další, opakované žádosti, si mohou současní klienti Crediton půjčit až 15 000 Kč. Tato částka je mezi finskými SMS půjčkami poněkud větší než je obvyklé, což je pro klienty Crediton jen výhodou.

Doba splatnosti a úroky crediton půjčky

Crediton půjčky jsou značně krátkodobé. Doba splatnosti bývá většinou od několika dnů do 40 dní, což je maximum. Oproti konkurenci je to opět další výhoda, protože ne vždy si lze půjčit na tak dlouho.

S rostoucí dobou splatnost a vyšší cílovou částkou ale také rostou poplatky za půjčku. Při nejvyšší půjčce na 40 dní tak přeplatíte zhruba 6000 Kč. Při malé půjčce na týden či dva je však poplatek znatelně nižší.

Vyřízení Crediton půjčky

Sjednání rychlé půjčky, kterou Crediton nabízí není složité a měl by to zvládnout každý, kdo se alespoň trochu orientuje na internetu. Jednou z podmínek této firmy je to, aby se klient zaregistroval a vytvořil si zákaznický účet na webových stránkách této nebankovní společnosti.

Při registraci je nutné zaplatit ověřovací poplatek 1 Kč předem. Je to však pouze jednorázově při první půjčce, v případě druhé a další žádosti žádné poplatky předem neplatíte.

Crediton vám po schválení úvěru pošle peníze převodem na účet a to velmi rychle – během 30 minut. Schválení půjčky ovšem trvá nějakou dobu a ke schvalovacímu procesu dochází až poté, co Crediton obdrží váš registrační poplatek.

Splátky a prodloužení půjčky u CREDITONU

Už při sjednávání nebankovní půjčky od Crediton se díky online kalkulátoru dozvíte, do kterého dne máte dluh splatit. Splácí se jednorázově a zároveň platíte jak dlužnou částku, tak i navýšení (poplatky + úrok). Všechny potřebné údaje k platbě vám Crediton pošle, na vás je jen správné vyplnění údajů a včasné zaslání finančních prostředků zpátky.