Cofidis půjčky

Cofidis půjčka bez registru a příjmu jako nebankovní půjčka nabízí výhody, které žádná bankovní společnost nemůže nabídnout. Žádný z žadatelů ani klientů není kontrolován v bankovním registru neplatičů. Je bez registru. Mohli jste tak mít v minulosti problémy se splácením a i přesto vám bude Cofidis půjčka schválena. Další výhodou je ručení. Pokud se rozhodnete požádat o nižší částku (do 50 000 Kč), nemusíte ručit svým ani rodinným majetkem. Vše je poskytováno bez ručitele. V neposlední řadě se ani nepožaduje potvrzení o vašich příjmech či dokonce potvrzení o zaměstnanosti. Takže ani váš zaměstnavatel nemusí vědět o vašich půjčkách. Zároveň ji mohou díky tomuto parametru získat i nezaměstnaní, maminky na MD nebo důchodci. Jedná se o verzi bez ručitele a bez registru.

Nejsou zde stanoveny žádné speciální podmínky. Tento typ může získat takřka každý žadatel. Podmínky vycházejí především ze zákonů české republiky. Jako budoucí klient musíte být starší 18 let - být plnoletý. Musíte vlastnit platné osobní dokumenty (občanský průkaz, řidičský průkaz nebo pas) a být způsobilý k podpisování smluv. Klient nesmí být zbaven svéprávnosti. V neposlední řadě musí vlastnit bankovní účet u některé z český bank. Poté již nic nebrání schválení a zaslání požadovaných peněz.

  • bez registru - žadatelé nejsou prověřováni v bankovním registru
  • bez příjmů - nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmů
  • ihned - všechny žádosti jsou ihned a neprodleně posuzovány
  • bez ručitele - u nízkých částek není požadováno ručení nemovitostí
  • rychlá - minimum dokumentů, minimum dokladů, vše co nejrychleji
  • nebankovní - úroková sazba je vždy mírně vyšší než u bankovní
  • více typů - musíte si zde vybrat ten pravý typ pro vás

Hlavní výhody Cofidis půjčky již byly řečeny. Bez ručitele. Bez registru. Bez příjmu. Čeho si ovšem žadatelé cení nejvíce je doba vyřízení. Vyřízení je okamžité, až bleskové. Absolutně na nic se nečeká. Okamžitě po odeslání vaší online žádosti o Cofidis půjčku je požadavek předán ke schválení a posouzení. Nikde nic nečeká ani neleží. Vše probíhá co nejrychleji k vzájemné spokojenosti. O výsledku jste zpětně informováni operátorem. Okamžitě víte, jestli můžete s touto hotovostí počítat. Stejně rychle se postupuje i v případě podepisování potřebných dokumentů a doručováni hotovosti do vašich rukou.

Na směnku nebo smlouva

Oba dva způsoby zaručení se za vypůjčené finance mají své výhody i nevýhody. Jaké jsou rozdíly? V prvé řadě v délce. Klasická smlouva může mít i více než 10 stran. Je zde obsažena spousta doplňujících podmínek a ustanovení. Oproti tomu směnka zabírá necelou polovinu jedné strany. Další výhodou je zákony regulovaný formát směnky. Nalezneme ovšem i kladné hlasy pro smlouvy. Ve smlouvě je možno zohlednit individuální podmínky a požadavky klienta. Zatímco směnka nedává žádný prostor pro rozšíření. Obsahuje jen vaše základní údaje, vypůjčenou částku a splatnost.

Způsob žádosti o Cofidis půjčku

Jako první zde vyberte požadovaný typ. Následně se vám zobrazí krátký formulář, který je nutno pečlivě vyplnit - práce na necelou jednu minutu. Žádost je okamžitě uložena a přeposlána ke schvalovacímu procesu. Může nastat situace, kdy je třeba doplnit některé údaje - v takovém případě jste zpětně telefonicky kontaktováni - ne na vaše náklady, bezplatně. Po schvalovacím procesu je klientovi bez prodlení sdělen výsledek. V případě úspěšného schválení stačí jeden váš podpis a peníze jsou na cestě. Jedná se o jednu z nejpohodlnějších a nesnadnějších cest k financím. Čím dříve o ně požádáte, tím dříve je obdržíte.