Cetelem půjčka: kompletní informace o půjčce

Na českém finančním trhu má nebanková společnost CETELEM zaslouženě první místo. Patří mezi nejserióznější a nejoblíbenější poskytovatele půjček, i díky bohaté nabídce produktů. Svým klientům nabízí půjčku na cokoliv, půjčku na bydlení, půjčku na koupi auta, a také půjčku na splacení úvěru. A každý z těchto produktů obsahuje i pojištění schopnosti splácet v případě ztráty trvalého příjmu. Rovněž je zde možnost půjčku předčasně splatit bez nesmyslných skrytých poplatků.

Mnoho výhod půjček CETELEM

Společnost CETELEM garantuje fixní úrokovou sazbu po dobu splácení, což do úvěrového vztahu vnáší důvěru, stabilitu a bezpečnost.

U společnosti CETELEM si můžete půjčit až 1 000 000 Kč na koupi auta, na bydlení, nebo na splácení dalších úvěrů. A při částce 750 000 Kč dokonce bez ručitele! Půjčka CETELEM je vám poskytnuta s nízkými úroky, a to už od 7,59% ročně, což je sazba porovnatelná s bankovními produkty. Počet splátek si můžete rozložit na 6 až 120 měsíců. Výjimkou je půjčka na auto, kde je maximální doba splácení 84 měsíců. Kratší doba možných splátek je ale vynahrazena nulovou akontací. A tím společnost vyhrává v konkurenčním boji s leasingovými společnostmi. U CETELEM půjčky neplatíte za schválení žádné poplatky. Není podmínkou otevření nového bankovního účtu, a vystačíte si se svým běžným účtem.

Velmi zajímavá je u produktů jejich bezúčelovost. At už chcete peníze na ojeté nebo nové auto, rekonstrukci bydlení, nebo za jiným účelem, společnost po vás nepožaduje předložit záměr. A tak si půjčkou na auto klidně financujte čtyřkolku nebo motorku, je to na vás.

Půjčka na splacení úvěru je přínosná pro každého, kdo díky ní může úspěšně splatit jiné dlužné částky, a vyhnout se tak problémům. Začnete splácet pouze jednu, a už nebudete mít více úvěrů.

Vyřízení půjčky CETELEM snadno a rychle

Půjčku CETELEM si vyřídíte snadno a rychle z pohodlí domova, přes internet nebo telefon. Společnost má dokonale propracovaný a velice rychlý schvalovací systém pro žádosti. Na stránkách si díky online kalkulačce můžete spočítat, jaká bude výše vašich splátek. Vyplníte svou žádost o půjčku, a výsledek posouzení víte již za 5 minut! Po úspěšném schválení vás navštíví poradce, sepíšete smlouvu, důkladně vám vysvětlí nejasnosti, a pokud souhlasíte, smlouva se podepíše. Smlouvu si ale můžete také nechat zaslat poštou, a podepsanou odeslat zpět.

Na administrativu není CETELEM půjčka vůbec náročná. Stačí vám předložit kopii občanského průkazu, a potvrzení o příjmu. Dále musíte mít ještě výpisy z bankovního účtu nebo výplatní pásky za poslední dva měsíce. Společnost nabízí právo zažádat o půjčku i důchodcům a těm, kdo pobírají rodičovský příspěvek. Příjem prokážete důchodovým výměrem, nebo dokladem o pobírání příspěvku.

 

Kritéria k schválení CETELEM půjčky:

 • Být občanem ČR s trvalým pobytem na území ČR
 • Věk 18 až 62 let (důchodci do 65 let, pokud se nastaví splátky do 70. roku)  
 • Potvrzení o příjmu nebo důchodu
 

Výhody CETELEM půjčky:

 • Nejsou zde poplatky za administrativu a schválení
 • Nejnižší úroky mezi nebankovními společnostmi
 • Garantovaný fixní úrok po celou dobu splácení
 • Při půjčce do 750 000 Kč bez ručitele
 • Možnost délky splácení až 10 let
 • Půjčku můžete splatit předčasně bez dalších poplatků
 • Pojištění schopnosti splácet
 • Přehledná online klientská zóna, neustále můžete mít povědomí o stavu úvěrového účtu

Nevýhody CETELEM půjčky:

 • Není poskytnuta neplatičům zapsaným v úvěrových registrech
 • Nejnižší poskytnutá částka je 60 000 Kč

Zhodnocení CETELEM půjčky

Cetelem je přední finanční společnost na českém i evropském trhu. Je členem mezinárodní bankovní skupiny BNP. Zavazuje se jednat poctivě a seriózně. Specializuje se na větší spotřebitelské půjčky s dlouhou dobou splácení. Vyřízení je velice rychlé, a to přes telefon nebo internet.

Půjčky CETELEM mají silné jméno na trhu a spokojenost zákazníků, a to i díky nízkým úrokům, porovnatelným se sazbami v bankách. Další mi velkými výhodami jsou absence zbytečných poplatků, bezúčelovost a garantovaný fixní úrok. To vše spolu s pojištěním splácení zajistí bezpečnost. Online zóna pro klienty zaručuje stálý přehled o úvěrovém účtu.