Půjčka ACEMA Credit

Nebankovní půjčka bez prověřování ACEMA Credit s úrokem nižším než v bance s ručením nemovitostí. Férové jednání bez skrytých poplatků a bez poplatků předem. Rychlá půjčka od 100 000 Kč do 5 000 000 Kč bez kontroly registrů a bez dokládání příjmu od společnosti ACEMA Credit Czech.

 •   Vítěz testu úvěrů na iDNES.cz!
 •   Garance nejlepší nabídky
 •   Hotovost ihned při podpisu
 •   90% spokojených klientů
 •   Žádné skryté poplatky
 •   Úrok nižší než v bance
 •   BEZ prověření registru dlužníků
 •   Půjčka BEZ doložení příjmu
 •   Vyplacení exekucí i zástav!
 •   Nutno ztastavit nemovitost
 
 
 
 

 

Nezávazná žádost o půjčku:

 
... formulář ACEMA Credit ...
Na tento produkt se nevztahuje zákon 145 / 2010 Sb. 
 
 

 

Půjčka s ručením nemovitostí - americká hypotéka

Půjčka je zajištěna nemovitostí v osobním vlastnictví. V Praze a blízkém okolí můžete ručit i družstevním bytem.

 

Nebankovní půjčka Acema Credit

Společnost ACEMA Credit Czech, a.s. Vás nebude obtěžovat zbytečnou byrokracií, nebude Vás prověřovat v registru dlužníků a nebude vyžadovat potvrzení o Vašem příjmu. Máte špatné zkušenosti nebo Vám odmítli Vám půjčku u jiných společností? Využijte půjčky ACEMA Credit. Před uzavřením smlouvy neplatíte žádné poplatky ani za odhad nemovitosti. O půjčku mohou žádat také ženy na mateřské, nebo nezaměstnaní.

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčka je poskytována bez nahlížení do registru dlužníků, negativní záznam v registru není překážkou získání půjčky.

Půjčka bez doložení příjmu

Jste momentálně bez příjmu, nebo svůj příjem nechcete, nebo nemůžete doložit? Nevadí, pro získání půjčkynení třeba příjem dokládat.

Půjčka i pro podnikatele

Půjčka je určena také jako úvěr pro podnikatele až do výše 5.000.000 Kč bez prověřování.

 

Acema Credit

ACEMA Credit je nebankovní půjčka na zástavu. Nenahlíží se do registrů a není třeba doložení příjmu.
 

ACEMA Credit
Půjčka s výhodným úrokem již od 7,99 %

Parametry Acema půjčky

 • Půjčka od 100.000 do 5.000.000 Kč
 • Splatnost půjčky až na 20 let
 • Expresní vyřízení
 • Půjčka bez registru

Acema Credit – půjčky ručené nemovitostí

ACEMA Credit je novou a velice úspěšnou společností na trhu nebankovních půjček a snaží se stát jedním z nejvýznamnějších hráčů u nás. Tomu odpovídá i přístup společnosti, její široká nabídka a celá řada výhod, které jsou s půjčkou od této společnosti spojené. Jde především o možnost získání i několika milionů korun bez nahlížení do registru, poradenství a kalkulaci zdarma,předběžné schválení půjčky už za pár minut a velice jednoduchou a jasnou smlouvu. To všechno jsou parametry půjčky, která vám dokáže okamžitě vytrhnout trn z paty a vyřešit tak vaší složitou finanční situaci.

Varianty a možnosti půjčky

ACEMA Credit půjčka je poskytována od 100.000 do 5.000.000 korun. Samozřejmostí jsou i další varianty půjček podle individuální kalkulace a požadavků klientů. Volit splatnost můžete podle svého uvážení a pro největší půjčky je možné si vybrat až 20 letou variantu, kdy splácíte měsíčně velmi malou částku a tím pádem nezatěžujete svůj rodinný rozpočet. Pro získání ACEMA Credit půjčky nepotřebujete ani potvrzení od zaměstnavatele o výši vašeho příjmu a ani se nenahlíží do žádného registru dlužníků. Půjčku tak může získat skutečně každý, kdo o ni projeví opravdový zájem.

Jak o Acema půjčku požádat

ACEMA Credit nabízí půjčku online. To znamená, že pro získání půjčky stačí vyplnit krátký formulář na této stránce, do kterého vyplníte velikost potřebné částky, dobu vaší očekávané splatnosti a kontaktní údaje. A to je vše. Odešlete formulář společnosti a máte po starostech. Tento formulář zpracuje pracovník společnosti a obratem se vám ozve. Společně si pak projdete smlouvu o půjčce, můžete se na cokoliv zeptat a na vše dostanete odpověď. ACEMA Credit nic neskrývá, a proto je tak úspěšnou společností na nebankovním trhu. Jestli tedy potřebujete skutečně dobře půjčit, je ACEMA Credit půjčka tou správnou volbou. Dokonce služby a půjčky této společnosti propaguje i známý herec a milovník zvířat Zdeněk Srstka, který by svoje jméno nikdy nespojil s podvodnou a neseriózní společností. Jeho jméno je zárukou kvality a půjček ihned!